KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16043079
nr 1604 3079
Maks Belinsky
(f. 1985), Ukraina
Landskap i Emilia Romagna, Italien. Signerad, daterad -06. Akvarell. Bildmått: ca 29,5x43,5 cm. Försäljningen sker till förmån för välgörenhetsprojektet 'Art for the Future'. Yttermått inklusive ram: 39x53 cm
Maks Belinsky, Ukrainsk konstnär född i Lviv 1985.
måndag 11 mars 2024
kl 20:18:42