KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16043079

nr 1604 3079

Maks Belinsky

(f. 1985), Ukraina

Landskap i Emilia Romagna, Italien. Signerad, daterad -06. Akvarell. Bildmått: ca 29,5x43,5 cm. Försäljningen sker till förmån för välgörenhetsprojektet 'Art for the Future'. Yttermått inklusive ram: 39x53 cm

Maks Belinsky, Ukrainsk konstnär född i Lviv 1985.

måndag 11 mars 2024
kl 20:18:42

Maks Belinsky

Läs mer om Maks Belinsky