ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 16043079
nr 1604 3079
Maks Belinsky
(f. 1985), Ukraina
Maks Belinsky (b. 1985), Ukraine. Landskap i Emilia Romagna, Italy. Signed, dated -06. Watercolour. Image dimensions: ca 29, 5x43, 5 cm. Försäljningen sker till förmån för välgörenhetsprojektet 'Art for the Future'. Outer dimensions including frame: 39x53 cm,
WATERCOLOUR, Landskap i Emilia Romagna, Italien. Signerad, daterad -06. Akvarell. Bildmått: ca 29,5x43,5 cm. Försäljningen sker till förmån för välgörenhetsprojektet 'Art for the Future'. Yttermått inklusive ram: 39x53 cm
Maks Belinsky, Ukrainsk artist born in Lviv 1985.
Withdrawn
Monday Mars 11 2024
at 20:18:42